fbpx

Chcete skrášliť dizajn svojho auta? Chcete mu dodať kvalitnú ochranu a jedinečný vzhľad? Chcete reklamný polep, ktorý Vás zviditeľní? Sme tu pre Vás.

0915 789 125 Bratislavská 135/B Trenčín Pon - Pia 8.00 - 16.00
Sledujte nás:
Image Alt

Ochrana laku

Auto stále ako nové!

Predný nárazník a kapota od kamienkov, škrabance od suseda ktorý nevie parkovať a obité dvere od detí z parkoviska . Tak toto čaká každé auto, ktoré nie je ochránené fóliou BODYFENCE.  Táto fólia nie je len ochranná, ale má aj regeneračné schopnosti a vode odpudivý povrch.  Vďaka týmto vlastnostiam, bude auto vyzerať stále ako nové, krásne naleštené aj napriek tomu, že nemáte súkromnú garáž.

 

 

Porovnajme si aplikáciu keramickej ochrany laku s ochrannou fóliou BodyfenceX

Keramická ochrana

Na lak sa aplikuje keramický „povlak“, ktorý upraví štruktúru povrchu laku tak, aby bol čo najhladší, nezachytávali sa na ňom nečistoty a mal vynikajúci lesk. Vozidlo je potom krásne lesklé, lak odpudzuje vodu a nečistoty a pri najdrahšej keramikej ochrane tkz. Self Heal Coating bude odolná pred jemnými škrabancami, ktoré sa teplom stratia. Ale premýšľali ste nad tým, či sa dá tento ochranný povlak aj odstrániť z laku? Pretože veľa ľudí nevie, že na keramický lak sa žiadna fólia nedá aplikovať. Či už ochranná alebo reklamná. Keramika sa vymýva, to znamená, že sa nerovnomerne odstraňuje a stráca z laku sama po rokoch používania vozidla, ale manuálne celkové odstránenie nečakajte, to Vám nikto nespraví. 

Ale viete pred čím Vás táto ochrana neochráni? Pred: nákupným vozíkom, ťukancom na parkovisku, kamienkami, náletovou hrdzou, asfaltom, farbou, a všetkými ostatnými nepredvídateľnými nástrahami na ceste. 

Ochranná fólia

Ochranná fólia má normalizovanú hrúbku 0,18 až 0,21 mm podľa typu. Jej povrch má vlastnosti ako najlepšia keramická ochrana s funkciou Self Heal Coating. Fólia je z čistého polyuretánu (PPF) čo znamená, že v každých podmienkach bude plastická a pripravená tlmiť nárazy a jej húževnatosť odolá oderom a stretom s inými vozidlami. Vozidlo bude krásne lesklé bude odpudzovať vodu a nečistoty a zároveň sa jemné poškodenia a škrabance budú sami liečiť. Okrem toho budete chránený pred nárazmi kamienkov, drobnými ťukancami na parkovisku či nákupnom centre a veľa iného. Fólia ma životnosť 10 rokov (vertikálne) na lepidlo a degradáciu materiálu. Výrobca garantuje, že materiál po dobu 10 rokov (vertikálne) nezmení farbu a bude ľahko odstrániteľný bez zvyškov lepidla. Správne, fólia sa dá kedykoľvek odstrániť a auto vyzerá ako predtým.   

Záverečná veľmi dôležitá vec. Aplikovaná fólia sa dá pripoistiť do Havarijného poistenia. To znamená, že ak by do Vášho vozidla niekto nabúral, poisťovňa Vám preplatí nie len nový diel a lakovanie, ale aj aplikáciu ochranného filmu, aby bolo auto ako predtým. 

 

 

Výhody

Lesk / Mat

Lesklé alebo matné prevedenie

Hydrofóbnosť

Povrch je vode a nečistotám odpudivý.

Ochrana

150 mir. polyuretan chráni Vaše auto 24 hodín 7 dní v týždni.

Regenerácia

Škrabance zmiznú z ochranného filmu vďaka slnečnému žiareniu alebo opláchnutiu horúcou vodou.

Aplikácia

?

Fólia sa aplikuje predovšetkým na nové a zánovné autá. Fólia je ultra číra priam neviditeľná. Pred aplikáciou sa musí povrch poriadne vyčistiť, odmastiť a dekontaminovať. Pokiaľ je to potrebné aj vyleštiť, aby bol zaručený perfektný výsledok.

Doba aplikácie na celú prednú časť auta sú 2 – 3 dni pri celom aute 5 – 7 dní. Všetko záleží od znečistenia laku a zložitosti dielov.

Najčastejšie sa ochranná fólia Bodyfence aplikuje na prednú časť vozidla, prahy a zadné lemy, taktiež robíme aj polepy celého vozidla.

 

Vďaka technológií presných výrezov karosérie Hexis Design, bude každé miesto karosérie dokonale chránené. Fólia je rezaná strojom presne pre Vaše auto, už žiadne rezy nožíkom po karosérií vozidla. Vďaka presným výrezom dokážeme ušetriť materiál vďaka čomu Vám vieme pripraviť cenovú ponuku na mieru! 

Safe

01

Je to základný balík ochrany pre najviac namáhané časti karosérie.

Standart

02

Najčastejšie vyhľadávaný balík ochrany karosérie. Chráni všetky predné časti vozidla, ktoré by mohli byť poškodené počas jazdy.

Premium

03

Ochránenie celého vozidla sa využíva pri prémiových značkách alebo limitovaných vozidlách, na ktorých aj lak vozidla má vysokú hodnotu. To neznamená, že na ostatné vozidlá takúto službu neposkytujeme.

Vlastnosti fólie

Video

Regenerácia a hydrofóbnosť

Aplikácia

Video

Ukážka aplikácie