Chcete skrášliť dizajn svojho auta? Chcete mu dodať kvalitnú ochranu a jedinečný vzhľad? Chcete reklamný polep, ktorý Vás zviditeľní? Sme tu pre Vás.

0915 789 125 Bratislavská 135/B Trenčín Pon - Pia 8.00 - 16.00
Sledujte nás:
Image Alt

Ochrana laku

Auto stále ako nové!

Predný nárazník a kapota od kamienkov, škrabance od suseda ktorý nevie parkovať a obité dvere od detí z parkoviska . Tak toto čaká každé auto, ktoré nie je ochránené fóliou BODYFENCE.  Táto fólia nie je len ochranná, ale má aj regeneračné schopnosti a vode odpudivý povrch.  Vďaka týmto vlastnostiam, bude auto vyzerať stále ako nové, krásne naleštené aj napriek tomu, že nemáte súkromnú garáž.

Výhody

Lesk / Mat

Lesklé alebo matné prevedenie

Hydrofóbnosť

Povrch je vode a nečistotám odpudivý.

Ochrana

150 mir. polyuretan chráni Vaše auto 24 hodín 7 dní v týždni.

Regenerácia

Škrabance zmiznú z ochranného filmu vďaka slnečnému žiareniu alebo opláchnutiu horúcou vodou.

Aplikácia

?

Fólia sa aplikuje predovšetkým na nové a zánovné autá. Fólia je ultra číra priam neviditeľná. Pred aplikáciou sa musí povrch poriadne vyčistiť, odmastiť a dekontaminovať. Pokiaľ je to potrebné aj vyleštiť, aby bol zaručený perfektný výsledok.

Doba aplikácie na celú prednú časť auta sú 2 – 3 dni pri celom aute 5 – 7 dní. Všetko záleží od znečistenia laku a zložitosti dielov.

Najčastejšie sa ochranná fólia Bodyfence aplikuje na prednú časť vozidla, prahy a zadné lemy, taktiež robíme aj polepy celého vozidla.

 

Body Wrap

01

Pri tomto type montáže sa uprednostňuje životnosť a ochrana pred vizuálnou stránkou. Fólia sa aplikuje na nárazové plochy karosérie a ukončuje sa pred hranou konca dielu. Takto aplikovaná fólia dlhšiu životnosť a malé riziko odlepovania. Nevýhoda je, pri špinavom aute je vidieť koniec fólie.

Full Wrap

02

Celkový polep vozidla so zakladaním fólie cez hranu, nie je vždy možný a je veľmi rizikový na odlepovanie. Ale je úplne neviditeľný.

Vlastnosti fólie

Video

Regenerácia a hydrofóbnosť

Aplikácia

Video

Ukážka aplikácie
Language