fbpx

Chcete skrášliť dizajn svojho auta? Chcete mu dodať kvalitnú ochranu a jedinečný vzhľad? Chcete reklamný polep, ktorý Vás zviditeľní? Sme tu pre Vás.

0915 789 125 Bratislavská 135/B Trenčín Pon - Pia 8.00 - 16.00
Sledujte nás:
Image Alt

Autofólie

Prečo autofólie

?

Autofólie nie sú len pekne vyzerajúci doplnok, ale dodajú Vám...
Odraz Tepla

Fólia dokáže odraziť určité % slnečného žiarenia. To znamená nižšie prehriatie interiéru auta a rýchlejšie vychladenie interiéru klimatizáciou.

Súkromie

Vďaka fólií nie je do auta vidieť, čo oči nevidia to zlodeja neláka.

UV 99%

UV spôsobuje blednutie a starnutie interiéru, ale s fóliami je tomu koniec.

Bezpečnosť

Sklo v aute je bezpečnostné a pri rozbití sa rozsype na malinké čiastočky po celom aute a hlavne pasažieroch. Vďaka fólie tie čiastočky zostanú pokope.

Maximálna ochrana

skyfol

Bezkonkurenčná séria fólií Skyfol BabyGuard, bola špeciálne vyvinutá pre komfort a ochranu Vašich ratolestí počas jazdy. Séria fólií Skyfol BabyGuard s prémiovou kvalitou dokáže udržať horúčavu a nebezpečné ÚV žiarenie mimo Vášho vozidla, vďaka špeciálnej povrchovej úprave. Životnosť do 15 rokov
Odraz tepla 00%
UV 00%
životnosť 00%

prémiová kvalita

Avery Dennison HP PRO

Je vysoko výkonný rad hybridných filmov s kovovým farbivom. K dispozícií sú rôzne priepustnosti svetla. Vďaka elegantnému tónu chráni film AWF HP Pro pred teplom, oslnením a škodlivým UV žiarením. Film je optimalizovaný metalizovaným polyesterom a farebne stabilné farbivo zabezpečuje nízky vonkajší odraz. Životnosť do 7 rokov.
Odraz tepla 00%
UV 00%
životnosť 00%

Tónovanie

%

Môžete si vybrať z palety tónov.

5%

15%

25%

35%