fbpx

Chcete skrášliť dizajn svojho auta? Chcete mu dodať kvalitnú ochranu a jedinečný vzhľad? Chcete reklamný polep, ktorý Vás zviditeľní? Sme tu pre Vás.

0915 789 125 Bratislavská 135/B Trenčín Pon - Pia 8.00 - 16.00
Sledujte nás:
Image Alt

CarWrap – Polep áut

Čoraz častejšie využívaná služba a to úplné prelepenie auta fóliou do novej farby.

Fólie na karosériu vozidla sú špeciálne vyrobené, aby zvládali poveternostné podmienky. Skladajú sa z viacerých vrstiev a tá posledná je rovnako ako u farby na aute, priehľadná vrstva LAK. Táto vrstva zabraňuje fólií vyblednúť. Nie každý výrobca má rovnako kvalitný materiál a preto aj tu „za kvalitu sa platí“. Veľa Čínskych fabrík vyrába a posiela do sveta skoro totožné fólie na pohľad, ale za štvrtinovú cenu. Tieto fólie možno vyzerajú rovnako, ale ani zďaleka nemajú rovnaké vlastnosti. Predsa len „za málo peňazí málo muziky“. 

 

Aplikácia

Vždy nám ide o úplné prekrytie pôvodnej farby s minimálnym množstvom spojov aj na problematických miestach. Ak je to možné, demontujeme kľučky, zrkadlá aj lišty, aby sme mohli zabezpečiť dokonalý polep. Štandardne sa fólia aplikuje na diely auta jednotlivo a je zakončená zahnutím za hranu spravidla tri až päť milimetrov. Tento postup je dostačujúc, ak máte pôvodne napríklad čiernu farbu. V prípade, že je originálny farba biela a vybrali ste si fóliu farebne úplne odlišnú od pôvodného odtieňa, odporúčame odborne demontovať aj niektoré časti karosérie a vykonať taktiež polep vnútorných dielov vozidla. Len tak môžeme zaručiť kvalitný výsledok.

Výhody

Rôzne farby

Môžete si vybrať farbu, ktorá sa Vám najviac páči.

Dizajn

Pripravíme Vám dizajn na mieru

Ochrana

Okrem super vzhľadu, ochráni 50% poškodenia laku

Obnovenie

Fólia sa dá vždy demontovať a navrátiť auto do pôvodného stavu.

Ako sa fólia udržiava

?

Pre dlhodobo pekný výsledok je dobré pravidelne auto umývať. Pri lesklých farbách treba po umytí naniesť vosk pri matných farbách sa vosk nepoužíva. Odporúčame vosk od výrobcu fólie alebo Carnaruba vosk. Čistiace linky (kefy) znižujú životnosť povrchu fólie.

Vizualizér

Avery Dennison

Vzorkovník farieb a rovno na aute v 3D.

Cena polepu

?€

Každé auto je individuálne, kontaktujte nás pripravíme Vám cenu šitú na mieru.