fbpx

Chcete skrášliť dizajn svojho auta? Chcete mu dodať kvalitnú ochranu a jedinečný vzhľad? Chcete reklamný polep, ktorý Vás zviditeľní? Sme tu pre Vás.

0915 789 125 Bratislavská 135/B Trenčín Pon - Pia 8.00 - 16.00
Sledujte nás:
Image Alt

PrintWrap

Máte predstavu ako bude Vaše auto vyzerať?

 Môže vyzerať veľmi špinavé až hrdzavé, alebo ako závodný špeciál. Vďaka kvalitným materiálom a tlači, môže Vaše auto vyzerať akokoľvek. Špičkové riešenie  – nové fólie prinášajú novú úroveň potlačiteľnosti, kvality obrazu a prispôsobivosti 3D. Vynikajúce farby a schopnosť ľahko sa vysporiadať s výzvami, ako sú nity a zvlnenie. Takýto polep má životnosť 5 rokov, potom odporúčame fóliu demontovať. 

Výhody

Možnosti

Nikdy nenarazíte na koniec možností aplikácie a dizajnu

Dizajn

Pripravíme Vám dizajn na mieru

Ochrana

Okrem super vzhľadu, ochráni 50% poškodenia laku

Obnovenie

Fólia sa dá vždy demontovať a navrátiť auto do pôvodného stavu.

Ako sa fólia udržiava

?

Pre dlhodobo pekný výsledok je dobré pravidelne auto umývať. Pri lesklých farbách treba po umytí naniesť vosk pri matných farbách sa vosk nepoužíva. Odporúčame vosk od výrobcu fólie alebo Carnaruba vosk. Čistiace linky (kefy) znižujú životnosť povrchu fólie.

ZMENTE SVOJE AUTO

WRAPSTOCK

Stále sa neviete rozhodnúť čo by bolo to pravé pre Vás? Nechajte sa inšpirovať prácou Wrapstock. Ak si niektorý dizajn získa Vašu pozornosť, môžeme sa pustiť do práce.

Cena polepu

?€

Cenu tejto služby Vám bez obhliadky auta a osobného stretnutia nevieme poskytnúť. Najskôr po osobnom stretnutí u nás na firme, kde nás oboznámite s Vašou predstavou a autom, ktoré chcete zmeniť. Pri stavbe cenovej ponuky záleží aj na maličkostiach. Na základe stretnutia a obhliadky auta Vám pripravíme cenovú ponuku šitú na mieru.